Anti-Aging

Branşlar

Doğal Takviyeler

Doğal Takviyeler

Bitkisel tedavi, bitki özlerini ve şifalı bitkileri kullanarak fiziksel ve mental durumları tedavi etmeye yardım eden sofistike bir doğal tedavi sistemidir. Bitkisel tedavi, tarihsel bilgileri son bilimsel araştırmalarla birleştirerek, immün sistem, alerjiler, otoimmün hastalıklar, enerji ve dayanıklılık, tükenmişlik sendromları, emosyonel sağlık, hormonal sağlık, doğurganlık, gebelik ve çocuk doğurma, sindirim, nutrisyon, cilt, kalp ve dolaşım, eklem ve kemikler gibi geniş spektrumdaki hastalıkları güvenle tedavi edebilecek modern bir sağlık hizmeti sunar.

Bitkisel tedavi, geniş spektrumda hastalıkları tedavi etmede yüksek klinik başarı oranına sahiptir. Tedavi altta yatan probleme ve bunun yanı sıra semptomlara odaklanır ve her müşterinin gereksinimlerini karşılayacak reçete formülleri vardır.

Vitamin ve mineral eksikliği; halsizlik, yorgunluk, konsantrasyon kaybı, tırnaklarda güçsüzlük, saçlarda dökülme, kansızlık, görme bozukluğu, ağız ve dudaklarda oluşan çeşitli yaralara neden olur.

Sağlıklı bir beslenmede (yeterli ve dengeli) vitamin ve be­sin desteğine ihtiyaç yoktur. Fakat düşük enerji içeren diyet tüketenler, yeterli ve dengeli beslenemeyenler (psikolojik ya da eko­nomik nedenlerden dolayı), vejetaryenler (özellikle hiçbir hayvansal gıda tüketmeyen veganlar), demir yetersizliği ve anemisi olanlar, gebe ve emziren kadınlar (demir, folat, B12 vitamini vb.), menopoz  sonrası kemik kaybı fazla olan kadınlar, yaşlılar, uzun süre ilaç kullananlar (antasitler, antibiyotikler, laksatifler, diüretikler), besin alımını engelleyen alerjik hastalıkları olanlar, bir hastalığa bağlı beslenme (nutrisyon) tedavisi alanlar, diyaliz tedavisi gören hastalar, vb. durumlarda ki kişiler hekimlerinin önerisi ile vitamin ve besin destekleri; mineral, posa, aminoasitler ve fitokimyasallar alabilirler. Doğal takviye olarak sunulan bu besin öğelerinin çoğu, dengeli beslenen sağlıklı insanlar için günlük besinlerden doğal olarak sağlanabilir.

Eğer siz de doğal takviye tedavileri ile ilgileniyorsanız, merkezimizde Uzmanımız 
Dr. Ali Fuat AYTEKİN’den ücretsiz görüş alabilirsiniz:

Telefon: (0212-2435377)

Whatsapp: 0534 646 8508

E-mail: info@agelessclinic.com