Saç Ekimi

Bıyık Ekimi

  • Bıyık Ekimi
    • Bıyık nakli, üst dudakta bıyık kılları çıkmayan deri bölgelerine saç köklerinin ekimidir. Ekimde kullanılan FUE yöntemiyle bıyık bölgesinde yara izi, ameliyat izi, yanık izi, dökülme gibi sorunlar doğal bir şekilde kapatılabilir.

      FUE ile istenilen yerden, istenildiği kadar kıl kökü alınıp, belirlenen bıyık alanına, istenilen sıklıkta ve o bölgede olması gereken doğal açısıyla ekim yapılır. Bıyık ekimi yöntemi günümüzde tüm dünyada uygulanan bir yöntem olmuştur. Bıyık ekimi yönteminde saç kökleri dökülme olmayan kısımdan kesi izine neden olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkartılarak sorunlu bölgeye ekim işlemi yapılır.

      Kullanılan uçlar ince olursa hem alım hem ekim yerinde herhangi bir iz ve ekim olduğuna ait bir belirti kalmaz. Ekim sınırlarını ve sıklığını kişi kendi belirler. Genel olarak hiç bıyığı olmayan birine 1000 kök ekildiğinde köse görünümü gider ancak daha sık bıyık istenirse sayıyı daha yüksek tutmalıdır. Bıyık ekimi FUE ile yapıldığında sık da olsa seyrek de olsa daha önce görmeyen berberin tıraş ederken ekim olduğunu algılayamayacağı kadar doğala yakın olur.

Ageless