Plastik Ve Estetik Cerrahi

Rinoplasti

 • Rinoplasti
  • Bazen doğuştan bazen de farkında bile olmadığınız sebeplerden dolayı burnunuz olması gereken estetik ölçülerden farklılaşır. Bu sizin sadece görünüşünüzü değil hayatınızı tamamen değiştirir! Ageless Clinic’in eğitimli ve deneyimli doktor kadrosu, bu gibi durumlarda Rinoplasti ile burnunuzun görünümünü estetik ölçülere ve yüzünüzün diğer kısımlarına uyumlu hale getirerek, özgüveninizi, beden algınızı ve psikolojinizi olumlu yönde değiştirir. Burnunuzu yeniden şekillendiren bu ameliyat sayesinde burnunuz küçültülebilir ya da büyütülebilir, üst dudak ile burnunuz arasındaki açı değiştirilebilir, doğru girintiler ve tümsekler sağlanabilir, burnunuzun kusurları giderilebilir

 • Burun Ucu Estetiği (Tip Plasti) Ameliyatı
  • Burun ucu estetiği, burnun sadece uç kısmındaki kıkırdak dokuya yapılan küçük bir müdahaledir. Burun ucununda sarkıklık, asimetri, genişlik, düşüklük, burun ucu deformitesi, normalden daha geniş olması, yuvarlak olması, çok sivri olması ya da sağa veya sola veya aşağıya doğru eğik olması durumlarının tümünde uygulanan oldukça kolay bir tedavi seçeneğidir. İyi bir burun ameliyatı için burun ucu da estetik kriterlere uygun, yüze yakışan yapıda olmalıdır. Burun ucu estetiği burun ameliyatının olmazsa olamazıdır.

   Yaklaşık olarak 20 ila 25 dakika kadar sürer ve sıklıkla lokal anestezi ile ameliyathane koşullarında gerçekleştirilir.

   Çoğu kez alçı ve tampon koymayı bile gerektirmez. Böylece operasyon sonrasında nefes almada hasta sıkıntı yaşamaz. Yüzde morarma olmaz, burunda oluşabilecek ödem de bir kaç gün-hafta içerisinde azalır. Operasyondan hemen sonra hasta evine gidebilir, bir-iki gün kadar sonra da sosyal hayatına geri dönebilir. Ağrısızdır.

 • Septorinoplasti
  • Geceleri horluyor veya burun deliklerinizden birinin düzenli olarak tıkalı olduğunu hissediyorsanız siz de Septum Deviasyon olmuş olabilirsiniz. Septum deviasyonunun en sık rastlanan belirtisi burundan nefes alma güçlüğüdür. Ageless Clinic’in tecrübeli hekimleri tarafından bu istenmeyen, rahatsız edici kusur kolaylıkla ve acısız bir cerrahi operasyon ile tedavi edilebilir. Ayrıca Septoplasti (Septum Deviasyon Ameliyatı) operasyonu esnasında burnunuzu oluşturan kıkırdak, yumuşak doku ve kemik yapısı yeniden şekillendirilir. Böylelikle buruna hem fonksiyonel hem de estetik açıdan düzeltmeler uygulanmış olur.

 • Sekonder Burun Ameliyatı
  • Burun ameliyatı oldunuz ve şu an ki durumdan mutlu değil misiniz? Maalesef bazen burun ameliyatlarında istenilen sonuca ulaşılamaz! Bunun başlıca sebepleri arasında estetik operasyon yapılan burnun darbe ve travmalara maruz kalması vardır. Bu gibi durumlarda burnun ameliyat sonrası görüntüsü ya da işlevselliğinde sorunlar yaşanabilir.

   İşte tam da bunun gibi istenmeyen durumlarda Sekonder Burun Ameliyatı uygulamak gerekir. Ageless Clinic’in uzman kadrosunun tecrübeli ellerinde burnunuz özenle yeniden şekillendirilecek.

Ageless